Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Uygun Fiyatla Trafik Sigortası Nasıl Yaptırabilirsiniz?
#1
Bu konuda herkesin kendi yöntemi olabilir, daha çok yeni araç alan arkadaşlar bu sorunla karşı karşıya kalmakta. Bilinçsiz hareketle çok ciddi bir fiyata sigorta yaptırmak zorunda kalabiliyorlar.

Ben yakın yazmana kadar yeni bir araç aldım, sigorta primlerinin oldukça yüksek olduğu bir dönemde nasıl indirimli sigorta yapabilirim sorusu ile hareket ettim.

Yaptığım şey oldukça basit. Önce yerel sigortaları baktım ancak zaman harcayamayacağımı düşünerek bir iki yerden sonra araştırmayı bıraktım. Eve geçip en iyi yaptığım şeye, İnternete başvurdum.

Burada adım adım anlatacak olursam. İlk önce genel sigorta şirketlerinin sitelerinden teklif topladım. Hani şu birden fazla firmanın teklifini size sunup bir sonuç almanızı sağlayanlar dan. Gelen teklifler oldukça üzücü en düşük 2.500 - 2.800₺ arasında değişiyor. 3700₺ dahi geldi.

Pes ettim mi? Tabiki hayır. Hemen bu aracı sitelerin komisyon koyduğunu düşünerek bilindik markaların kendi sitelerine girdim. Baktım orada da çok bir oynama yok. Yine de vazgeçmedim. Araştırdım. Ve bir peşin 3 taksitle araç sigortasını 1200₺ ye yaptırdım.

Size tavsiyem hemen pes etmeyin. Sigorta şirketlerini sitelerini inceleyin ve iyi sonuçlar alana kadar her siteyi bıkmadan usanmadan araştırın. Benim aracımı devraldığım. Kişinin trafik sigortasını 1850₺ ye yaptırdığını düşünürsek. En az 650₺ kar ettim. ??
Ara
Cevapla


Hızlı Menü:


Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi